A co z Polską?

Wielu Polaków mega martwi się integralnością terytorialną Ukrainy, chwali działania budujące tożsamośc narodową Ukraińców, mówi, że mają prawo bronić swego terytorium i wymagac by ludzie na wschodzie czuli się Ukraińcami.Ale spróbuj im powiedziec o Śląsku i o tym, że jest grupka separatystów (ślązakowców), którzy depolonizują Śląsk i Ślązaków to dowiesz się, że a co mnie obchodzi jakiś Śląsk, o integralności terytorialnej Polski taki leming nie pomyśli, wręcz przyzna taki bęcwał prawo ślązakowcom do nieczucia się Polakami i nie będzie go to oburzało co oburza go gdy spotyka to biednych Ukraińców. Nie będzie taki leming pisał, że Śląsk jest polski bo to niby jest szowinizm, faszyzm a będzie on się mega radował gdy zobaczy hasło Krym/Donbas jest ukraiński i będzie się bardzo oburzał, że jak to ktoś może uważać Donbas za nie ukraiński. Leming bardziej drży o to czy wschód Ukrainy jest ukraiński niż o to czy Śląsk jest polski. Gdzie ja żyję?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>