Jak polskie telewizje traktują Polaków na Kresach!

Kolejny skandal. Waldemar Tomaszewski, polski polityk uzyskuje świetny wynik w wyborach prezydenckich na Litwie – 8,23%. Od głównych wydań wiadomości w poszczególnych polskich stacjach oczekuje by o tym mówiły i by dawały to na czołówki. Tymczasem TVP (dziś/wczoraj 12.05.2014) nie mówi o tym wcale, ani słowem. Jakby wyborów na Litwie nie było. Tw Trwam mówi w ostatnim materiale ale olewczo traktuje temat. Byly jakieś wybory, Wygrała ta i ta, zmierzy się w drugiej rundzie z tym i tym aha jeszcze jest taki gościu Waldemar, Polak, no nie wygrał. Fakty TVN też nic. Tv Republika może? Mówi o autonomii jakiej chce Orban dla etnicznych Węgrów poza obecnymi granicami kraju, że traktat z Trianton zabrał Węgrom 2/3 kraju. Orban mówi, że postrzega kwestię Węgrów za granicą za sprawę europejską. O etnicznym Polaku z Litwy Waldemarze Tomaszewskim patrioci z Republiki nic nie mówią. A po co? Przecież oni sa zaczadzeni giedroycizmem. I lepiej przeznaczyć cenny czas antenowy na reklamówkę sprzedazy akcji Tv Republika.

Tak właśnie wspieramy Polaków na Kresach. Żenada.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>