Podpisz petycję w obronie polskich szkół na Litwie

Przekażcie wszystkim ten lub podobne w treści apele!!!!!!!

Ratujmy polskie dzieci na Litwie przed perfidnie zaplanowanym przez litewskie władze przymusowym ich wynarodowieniem.
Podpisz się jakby chodziło o Twoje dziecko!!!!!
Podpisz i przekaż dalej.!!!!!!!!!!!!!!!!


http://www.wilnoteka.lt/pl/tresc/w-obronie-polskich-szkol-na-litwie

Chcemy w ciągu dwóch miesięcy zebrać kilka milionów podpisów.!!!!!!!!!!!!!!!!! Od Ciebie zależy, czy wielowiekowa kultura Wileńszczyzny zostanie ochroniona przed antyeuropejskimi i antypolskimi działaniami władz litewskich. Od Ciebie zależy, czy ten rejon Europy będzie przypominał cywilizacyjnie Europę. Od Ciebie zależy, czy polskie dzieci z polskich rodzin nie będą indoktrynowane antypolsko na sposób Pawki Morozowa, tak jak to się dzieje w litewskich szkołach. Wykorzystajcie wszelkie kontakty w kraju i zagranicą , namawiajcia wszystkich swoich znajomych do aktywnonego włączenia się w akcję zbierania podpisów. Wykorzystajcie swoje bazy emailowe, facebook,naszą klasę , wszelkie portale internetowe. Niebawem ruszy również szeroko zakrojona akcja zbierania podpisów odręcznych.Zachęcajcie, aby całe mieszane rodziny polsko-angielskie, irlandzkie, amerykąńskie, niemieckie, szwedzkie, włoskie, hiszpańskie itd podpisywały się pod petycją .To ważne(!), by inne narody zauważyły ten bolesny problem obecny od 20-tu lat w samym środku Europy. Obrona podstawowych praw mniejszości na Litwie (UE) jest sprawą wszystkich Europejczyków i wszystkich prawych i uczciwych ludzi na świecie. APELUJCIE DO WSZELKICH ORGANIZACJI POLONIJNYCH O ORGANIZOWANIE POWSZECHNEJ ZBIÓRKI PODPISÓW, ORGANIZOWANIA PIKIET I WIECÓW PRZED LITEWSKIMI (i organizacji międzynarodowych) PLACÓWKAMI DYPLOMATYCZNYMI NA CAŁYM śWIECIE..
Nie pozwólcie na zniszczenie europejskiego i polskiego skarbu kulturowego jakim jest kultura Wileńszczyzny.
Ta informacja została wysłana również do biur wszystkich liczących się polityków RP, parlamentarzystów, senatorów i europosłów.Liczymy na rychłe ukazanie się podpisów tych osób i pracowników ich biur. Od powodzenia tej akcji zależy ,czy polskie dzieci będą zmuszone do wszczęcia strajku powszechnego jak za czasów Hakaty we Wrześni.
Obudżmy się, to nie polityka , to żywi ludzie, ich rodziny i dzieci , którym w kraju przynależnym do UE zabrania się pozostania Polakami.!!!!!!!!!!!!!!!!

ps.
Pamiętaj o zweryfikowaniu(potwierdzeniu) swojego podpisu w swoim email.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Podpisz petycję w obronie polskich szkół na Litwie

  1. ~Kamyla pisze:

    There’s a terrfiic amount of knowledge in this article!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>